MAGNETICKÉ SEPARÁTORY
PRO SUCHÉ SMĚSI

MAGNETICKÉ SEPARÁTORY
PRO TEKUTÉ SMĚSI

MAGNETICKÉ SEPARÁTORY

Hlavním smyslem separace kovů je zachycení (vytřídění) kovových magnetických nečistot z materiálu. Ten může být tekutý nebo suchý. Při použití magnetického separátoru máte jistotu, že jste pro zachycené nežádoucích kovových nečistot udělali maximum. Vždy vám nabídneme nejlepší technické řešení.

Vše se odvíjí od toho, o jaký se jedná materiál a jakým způsobem je dopravován. Důležitá je také teplota, zrnitost a abrazivnost materiálu. Na množství zachycených kovových nečistot závisí způsob čištění separátoru. Může být buď ruční nebo automatické.

AKTUALITY

Magnetický separátor deskový

Magnetický separátor deskový

Magnetický separátor MSP FAC je plně automatickou variantou ručních deskových separátorů. Je určen do pozic, kde se separují feromagnetické nečistoty ze špatně sypavých suchých směsí nebo pro abrazivní...


Archiv aktualit

HISTORIE

Společnost MAGSY, s. r. o. vznikla v listopadu 2000. Z původně malé firmy vyrostla stabilní prosperující skupina s desítkami zaměstnanců, kvalitním zázemím a pobočkami v evropských zemích.

KVALITA

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Proto vám můžeme zaručit, že vyrábíme z prvotřídních materiálů podle jednotné technické dokumentace a naše výrobky splňují nároky nejvyšší jakosti.

SERVIS

Některé části magnetických separátorů se postupem času mechanicky opotřebovávají. Proto poskytujeme záruční a pozáruční servis. Máme vlastní servisní oddělení.

PORADENSTVÍ

Máme mnohaleté zkušenosti v oboru, proto vám dokážeme poradit nejlepší technické řešení. Opíráme se o vlastní konstrukční a vývojové oddělení složené ze zkušených pracovníků.